Spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych w Siedlanowie
Kościół
Pt. 15.05.2026 10:16:36
15
maj 2026
maj 2026
Spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych w Siedlanowie W niedzielę, 17 maja, w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbędzie się kolejne spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Następnie konferencję poświęconą tematowi obrazu samego siebie oraz odkrywaniu w sobie dziecka Bożego wygłosi ks. Jakub Kozak, diecezjalny duszpasterz osób żyjących w związkach niesakramentalnych.W programie przewidziano również wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz czas osobistej adoracji, zakończony wspólnym nabożeństwem majowym. Po części modlitewnej uczestnicy będą mogli spotkać się przy kawie i cieście.
Organizatorzy podkreślają, że spotkanie ma charakter otwarty i stanowi okazję do wspólnej modlitwy, refleksji oraz budowania wspólnoty.



0 komentarze