Diecezja siedlecka

Spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych w Siedlanowie

15
maj 2026

Spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych w Siedlanowie W niedzielę, 17 maja, w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbędzie się kolejne spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Następnie konferencję poświęconą tematowi obrazu samego siebie oraz odkrywaniu w sobie dziecka Bożego wygłosi ks. Jakub Kozak, diecezjalny duszpasterz osób żyjących w związkach niesakramentalnych.

W programie przewidziano również wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz czas osobistej adoracji, zakończony wspólnym nabożeństwem majowym. Po części modlitewnej uczestnicy będą mogli spotkać się przy kawie i cieście.

Organizatorzy podkreślają, że spotkanie ma charakter otwarty i stanowi okazję do wspólnej modlitwy, refleksji oraz budowania wspólnoty.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.