Radzyń Podlaski

Był poszukiwany. Zatrzymali go dzielnicowi

Region Czw. 18.04.2024 12:25:51
18
kwi 2024

O tym, że sprawiedliwości się nie uniknie, a przed czujnym okiem dzielnicowego nie ucieknie, przekonał się wczoraj 46-latek z Radzynia Podlaskiego. Dzielnicowi jadąc na służbę rozpoznali i zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który uchylał się od wykonania kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Łącznie do odsiadki ma niemal osiem miesięcy pobytu w zakładzie karnym.

17 kwietnia radzyńscy dzielnicowi jadąc samochodem na służbę zauważyli mężczyznę, którego rozpoznali jako osobę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali się, zaparkowali auto i podeszli do mężczyzny.

Dzielnicowi poinformowali go, że są policjantami, okazali legitymację służbową i poinformowali o zatrzymaniu. Następnie przekazali informację dyżurnemu radzyńskiej jednostki, który na miejsce skierował patrol.

Umundurowani policjanci po przybyciu na miejsce, po sprawdzeniu w systemach policyjnych potwierdzili, że zatrzymanym jest 46-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności niemal ośmiu miesięcy za popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Od pewnego czasu uchylał się od wykonania wyroku sądu.

Bardzo dobre rozpoznanie dzielnicowych w terenie i zdecydowane działanie sprawiło, że poszukiwany nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny.

podkomisarz Piotr Mucha

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook