Radzyń Podlaski

Cofała z miejsca parkingowego, potrąciła motorowerzystkę

Region Śr. 08.11.2023 12:30:42
08
lis 2023

Policja ustala okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hondą cofając z miejsca parkingowego na jezdnię potrąciła motorowerzystkę. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Uczestniczki zdarzenia drogowego były trzeźwe.

Do zdarzenia doszło 6 listopada w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Honda Civic, 30-letnia mieszkanka gminy Radzyń Podlaski wykonując manewr cofania z miejsca parkingowego, najechał na 61-letnią motorowerzystkę, mieszkankę Radzynia Podlaskiego. Kobieta poruszała się motorowerem marki Peugeot.

Obie kierujące były trzeźwe, co potwierdziło przeprowadzone badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez mundurowych. W wyniku zderzenia 61-latka doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala.

Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia i apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego najbardziej narażona na dotkliwe skutki zdarzeń drogowych.podkomisarz Piotr Mucha

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook