Radzyń Podlaski

Dachowanie auta w Radzyniu Podlaskim

Region Pon. 04.03.2024 12:50:54
04
mar 2024

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 3 marca w Radzyniu Podlaskim. Kierujący Hondą 18-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował. Na szczęście kierującemu i pasażerom z pojazdu nic się nie stało. Kierowca, który prawo jazdy posiadał od zaledwie 5 dni, został ukarany mandatem karnym.

3 marca przed godziną 15:00 dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informację o dachowaniu samochodu osobowego na ul. Partyzantów w Radzyniu Podlaskim. Na miejsce zostali skierowani policjanci drogówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Hondą CRV 18-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował.

Na szczęście kierowca i pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że 18-latek, prowadzący pojazd, prawo jazdy posiadał zaledwie od 5 dni. Młody kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policja apeluje do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, a także dostosowanie prędkości do warunków zarówno atmosferycznych, jak i drogowych. Niestety nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, do jakich dochodzi na naszych drogach.

starszy aspirant Piotr Woszczak

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.