Radzyń Podlaski

Najechał na rowerzystkę

10
lip 2024

Policja ustala szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek, 8 lipca na DK-19 w miejscowości Bedlno Radzyńskie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 doprowadził do zderzenia z jadącą z przeciwka rowerzystką. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 55-letnia cyklistka. Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy audi.

Do wypadku drogowego doszło w poniedziałek, 8 lipca około godziny 15:00 w miejscowości Bedlno Radzyńskie na DK-19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A4, 54-letni mieszkaniec powiatu bialskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z 55-letnią rowerzystką, a następnie auto uderzyło w sygnalizator świetlny znajdujący się na przejeździe kolejowym.

W wyniku wypadku rowerzystka doznała obrażeń ciała. Cyklistkę przewieziono do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykonane na miejscu zdarzenia potwierdziło, że kierujący byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaśnięcie kierowcy audi.

Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

podkomisarz Piotr Mucha

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.