Radzyń Podlaski

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala

Region Czw. 09.05.2024 12:18:40
09
maj 2024

Kierujący Volvo oraz jego pasażer trafili do szpitala po tym, jak prowadzony przez 61-latka samochód roztrzaskał się na drzewie. Do tego wypadku doszło w Gąsiorach 9 maja w nocy. Z ustaleń mundurowych wynika, że obaj mężczyźni byli pod działaniem alkoholu.

Do wypadku drogowego doszło dziś w nocy około godziny 2:30. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej jednostki wynika, że w miejscowości Gąsiory, gmina Ulan-Majorat kierujący samochodem marki Volvo, na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Zarówno kierujący samochodem, 61-letni mieszkaniec Łukowa jak i pasażer zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała.

Z ustaleń mundurowych wynika, że obaj mężczyźni wcześniej spożywali alkohol. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości okazało się, że pasażer 64-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat znajdował się pod działaniem blisko 3 promili alkoholu. Od kierującego volvem w szpitalu została pobrana krew do badań w celu ustalenia dokładnego stężenia alkoholu w organizmie.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

podkomisarz Piotr Mucha

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook