Radzyń Podlaski

Wypuszczone zwycięstwo Orląt

20
maj 2024

Orlęta Radzyń Podlaski, które już praktycznie spadły z III ligi w sobotę, 18 maja miały szansę dobrze pożegnać się z własną publicznością. Była ku temu okazja, ponieważ spotkanie rozgrywały z Karpatami Krosno, ostatnią drużyną w tabeli.

Mecz nie zachwycał. Obie drużyny grały bez zaangażowania. Optycznie lepiej wyglądali gospodarze, natomiast sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. W 35. minucie Patryk Szymala uderzył z dystansu nie do obrony. Bramka Orląt potwierdziła ich przewagę, a gra do przerwy toczyła się w takim samym tempie.

Po zmianie dalej niewiele się działo, aż do doliczonego czasu gry. Wtedy Igor Bartnik wyszedł do wrzutki zbyt daleko od własnej bramki i Denys Demyanenko strzelił bramkę wyrównującą. Dosłownie minutę później ten sam zawodnik dobił radzynian niskim strzałem. Orlęta miały ten mecz pod kontrolą, a wypuściły z rąk pewne zwycięstwo. Orlęta oficjalnie spadają z ligi.

III liga, grupa IV
31. kolejka
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno 1:2 (1:0)

Bramki: Szymala 35 - Demyanenko 90+3, 90+4

Orlęta: Bartnik – Cassio, Szymala (75 Grochowski), Chyła, Duchnowski, Koszel, Kot (83 Obroślak), Zmorzyński, Radziński (75 Kuźma), Wrona (46 Korolczuk), Majbański (46 Pawluczuk).

Karpaty: Pasterczyk – Oberman (63 Demyanenko), Hudzik, Stasz, Filipchuk, Prytykovskyi (46 Stasik, 58 Djoulou), Czekański, Białogłowicz (46 Wajs), Maschenko, Sula (63 Geci).

Adrian Artych

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.