Siemiatycze

Skolim, Taxita i Zenek na siemiatyckiej scenie

Kultura Wt. 02.06.2026 07:40:46
02
cze 2026

W Siemiatyckim amfiteatrze już w sobotę, 6 czerwca, odbędzie się koncert, na którym wystąpią: Skolim, Zenek i Taxita. Początek muzycznych występów godzina 15:00.

Jak zapowiadają organizatorzy, jako pierwszy, o godzinie 15:00, wystąpi Skolim. O godzinie 19:30 publiczność będzie mogła uczestniczyć w koncercie zespołu Taxita. Kulminacją muzycznego wieczoru ma być występ Zenka Martyniuka o godzinie 21:00.

Koncert jest finałem projektu „Europa Blisko Nas”. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.



Źródło: UM Siemiatycze
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

13 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
mieszkaniec Śr. 03.06.2026 04:46:56

widzę, że odezwali się wyznawcy idei - róbta co chceta, , otóż interesuje mnie co się dzieje w miescie, bo to moje miasto, na to płacę podatki, a porównywanie tego występu do disco polo, żałosne, na marginesie disco polo też nie moja muzyka,

balans Wt. 02.06.2026 07:29:18

Czy to też projekt Europa Blisko Nas ubogaci Siemiatycze występem kontrowersyjnego zespołu dzień wcześniej?

Mmmmm Wt. 02.06.2026 10:43:34

Nie musisz iść jak cię to nie interesuje ... Dla kogoś disco polo może budzic podobne odczucia...

hmmmm Śr. 03.06.2026 04:48:03

ty też nie musisz pisać, a jednak piszesz

Mmmmm Czw. 04.06.2026 18:28:42

I jaki to ma związek?

Fajna s Wt. 02.06.2026 18:05:30

Dzień wczesniej to co innego.Zespol Vaider ma taką trasę koncertową i tu zaplanował swój koncert.Ktos się na to zgodzil więc gra.Koncert nie jest obowiązkowy,kto nie chce nie idzie.

Biedniejacy Śr. 03.06.2026 05:07:35

Nie idę. Stanowisko ks. B. jest mi dużo bliższe spróbuję przeposcic może się uda. Nic więcej nie pisze żeby nie podgrzewac dyskusji. Natomiast wolałbym w kraju i u Nas dyskusje na temat gospodarki, rozwoju budowania dobrobytu dla Młodych. Np. co zrobić żeby podatki były mniejsze np od nieruchomości żeby ceny wody , smieci były tańsze żeby było więcej z wyzsza pensja miejsc pracy dla Młodych. jak wyjść z zadłużenia bez kosztów dla ludzi , jak wspierać systemowo uczciwych przedsiębiorców w Polsce co dalej że służba zdrowia i edukacja w Polsce jak to poprawić., jak budowac realnie obrone cywilna i odpornosc spoleczenstwa itp. Koncert będzie kto chce to pojdzie kto się z tym nie identyfikuje nie pojdzie czyli jak burza ucichnie problemy zostaną a energię moglibyśmy inaczej wykorzystać. O to się spierajmy i przedstawiajmy swoje pomysły. z szacunkiem a nie gra o elektorat. Zawsze ktoś wygrywa albo przegrywa ale potem trzeba to wszystko załatwić fakt ludzi większości to nie interesuje wola plotki kontrowersje itp. Szkoda tak czy inaczej pozdrawiam ks.B. za odwagę i głoszenie wartości których powinnismy bronić. Pozdrawiam tych którzy idą na koncerty niech one ich pozytywnie naładują by krzewili same pozytywne wartości na co dzień do innych skoro z tych źródeł to czerpią i pozdrawiam wszystkich którzy są elitami Naszego społeczeństwa czy to jrzadzocych czy opozycji. A zakończę tak Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina

Zatroskany Śr. 03.06.2026 10:28:24

Ale koncert o którym wspominał ksiądz i ten z artykułu, to dwa różne wydarzenia. Pozdrawiam.

Biedniejacy Śr. 03.06.2026 15:20:40

I dlatego użyłem słowa koncerty w jednym miejscu bo artykuł to jedno a komentarze nawiązujące to drugie. Mogłeś nie zauważyć spoko pozdrawiam

Basiek Sob. 06.06.2026 22:00:08

Proszę nie przypisywać "fenomenu" występów - patrz niesamowitej frekwencji, włodarzom miasta Siemiatycze!! Nasze władze nie są organizatorami imprezy!! W Siemiatyczach nic się nie dzieje tak naprawdę, dni Siemiatycz, czy inne podobne wydarzenia to porażka... Przeważnie występy dzieci z SOK, które nawet nie są docenione przez organizatorów.. szkoda

Maniek Śr. 10.06.2026 04:30:37

A pioter siedzi i zawija w te sreberka

No cóz. Sob. 06.06.2026 13:00:12

Prawie 80% ludu tutejszego lubi taką "twórczość". Promocja Podlasia.

Mirek Śr. 03.06.2026 08:47:46

Super pomysł, świetna promocja dla Podlasia. Gratulacje i powodzenia 👍😃