Skolim, Taxita i Zenek na siemiatyckiej scenie
Kultura
Wt. 02.06.2026 07:40:46
02
cze 2026
cze 2026
W Siemiatyckim amfiteatrze już w sobotę, 6 czerwca, odbędzie się koncert, na którym wystąpią: Skolim, Zenek i Taxita. Początek muzycznych występów godzina 15:00.
Jak zapowiadają organizatorzy, jako pierwszy, o godzinie 15:00, wystąpi Skolim. O godzinie 19:30 publiczność będzie mogła uczestniczyć w koncercie zespołu Taxita. Kulminacją muzycznego wieczoru ma być występ Zenka Martyniuka o godzinie 21:00.Koncert jest finałem projektu „Europa Blisko Nas”. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Źródło: UM Siemiatycze




13 komentarze
widzę, że odezwali się wyznawcy idei - róbta co chceta, , otóż interesuje mnie co się dzieje w miescie, bo to moje miasto, na to płacę podatki, a porównywanie tego występu do disco polo, żałosne, na marginesie disco polo też nie moja muzyka,
Czy to też projekt Europa Blisko Nas ubogaci Siemiatycze występem kontrowersyjnego zespołu dzień wcześniej?
Nie musisz iść jak cię to nie interesuje ... Dla kogoś disco polo może budzic podobne odczucia...
ty też nie musisz pisać, a jednak piszesz
I jaki to ma związek?
Dzień wczesniej to co innego.Zespol Vaider ma taką trasę koncertową i tu zaplanował swój koncert.Ktos się na to zgodzil więc gra.Koncert nie jest obowiązkowy,kto nie chce nie idzie.
Nie idę. Stanowisko ks. B. jest mi dużo bliższe spróbuję przeposcic może się uda. Nic więcej nie pisze żeby nie podgrzewac dyskusji. Natomiast wolałbym w kraju i u Nas dyskusje na temat gospodarki, rozwoju budowania dobrobytu dla Młodych. Np. co zrobić żeby podatki były mniejsze np od nieruchomości żeby ceny wody , smieci były tańsze żeby było więcej z wyzsza pensja miejsc pracy dla Młodych. jak wyjść z zadłużenia bez kosztów dla ludzi , jak wspierać systemowo uczciwych przedsiębiorców w Polsce co dalej że służba zdrowia i edukacja w Polsce jak to poprawić., jak budowac realnie obrone cywilna i odpornosc spoleczenstwa itp. Koncert będzie kto chce to pojdzie kto się z tym nie identyfikuje nie pojdzie czyli jak burza ucichnie problemy zostaną a energię moglibyśmy inaczej wykorzystać. O to się spierajmy i przedstawiajmy swoje pomysły. z szacunkiem a nie gra o elektorat. Zawsze ktoś wygrywa albo przegrywa ale potem trzeba to wszystko załatwić fakt ludzi większości to nie interesuje wola plotki kontrowersje itp. Szkoda tak czy inaczej pozdrawiam ks.B. za odwagę i głoszenie wartości których powinnismy bronić. Pozdrawiam tych którzy idą na koncerty niech one ich pozytywnie naładują by krzewili same pozytywne wartości na co dzień do innych skoro z tych źródeł to czerpią i pozdrawiam wszystkich którzy są elitami Naszego społeczeństwa czy to jrzadzocych czy opozycji. A zakończę tak Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina
Ale koncert o którym wspominał ksiądz i ten z artykułu, to dwa różne wydarzenia. Pozdrawiam.
I dlatego użyłem słowa koncerty w jednym miejscu bo artykuł to jedno a komentarze nawiązujące to drugie. Mogłeś nie zauważyć spoko pozdrawiam
Proszę nie przypisywać "fenomenu" występów - patrz niesamowitej frekwencji, włodarzom miasta Siemiatycze!! Nasze władze nie są organizatorami imprezy!! W Siemiatyczach nic się nie dzieje tak naprawdę, dni Siemiatycz, czy inne podobne wydarzenia to porażka... Przeważnie występy dzieci z SOK, które nawet nie są docenione przez organizatorów.. szkoda
A pioter siedzi i zawija w te sreberka
Prawie 80% ludu tutejszego lubi taką "twórczość". Promocja Podlasia.
Super pomysł, świetna promocja dla Podlasia. Gratulacje i powodzenia 👍😃